„Dokonalé místo pro život“

Vídeňská 11

Olomoucký klenot s puncem Vídeňské elegance


Citlivě a velmi precizně zrekonstruovaný nárožní neobarokní dům z počátku 19stol., který se nachází v historické a jedné z nekrásnějších residenčních čtvrtí v Olomouci, městě,které jako jedno z nejstarších královských měst v naší zemi patří ke kulturnímu a historickému centru Moravy.

Cílem rekonstrukce bylo navázat na tehdejší slávu a vznešenost domu, kterou nemovitosti vtiskl tehdejší renomovaný olomoucký architekt Václav Wittner.

Rezidenční dům, který nabízí 30 unikátních bytových jednotek, svou noblesní nadčasovostí a čistými liniemi interiérů posunuje vnímání luxusu a kvality bydlení o několik řádů výše. Kombinace použití vyspělých moderních technologií společně s historickým charismatem splňuje toto sídlo zároveň i nejvyšší nároky na luxusní a pohodlné místo pro život v 21.století. Je to hodnota, která zde bude pyšně stát pro další generace.


Projdětě si fotogaleriiSpecifikace domu:


30 BYTOVÝCH JEDNOTEK| 2x 1+kk | 12x 2+kk| 16x 3+kk | 49,7m2 - 127,9m2 | PODLAŽÍ  6 NP  | VÝTAH  | ZAHRADA S POSEZENÍM VE VNITROBLOKU  | REKONSTRUKCE 2023 | CENTRUM MĚSTA 5MIN CHŮZE | PARK PŘES ULICI | KOMPLETNÍ OBČANSKÁ VYBAVENOST


Byty ve Vídeňské ulici jsou výjimečnou příležitostí získat zcela mimořádný prostor k životu.

*

Precizní rekonstrukce velkolepě pojaté architektury, která v kombinaci s promyšleným vysokým standardem moderního vybavení interiéru a s lehkostí pojatou elegancí a noblesou vytváří mimořádný pocit domova.

*

Vídeňská ulice v Olomouci je nestárnoucím odkazem na život tehdejší aristokracie a to díky honosným historickým vilám z přelomu 19stol. z ateliéru tehdejšího významného architekta Jakoba Gartnera a řadí je z pohledu odborníků mezi naprostou špičku nejen v Olomouci, ale v celostátním měřítku.

*

Lokalita sama o sobě patří historicky k tomu nejlepšímu pokud jde o kvalitu života a bydlení v Olomouci i díky přilehlému parku slavnostně otevřeném císařem Františkem Josefem v 19.stol. Docházková vzdálenost do nádherného historického centra města pak jenom podtrhuje exkluzivitu tohoto místa.

*

Město Olomouc s druhou nejstarší univerzitou u nás se těší bohaté kulturní a umělecké scéně, řadě sportovního vyžití, přítomnosti tradičních i moderních restaurací, galerií a jinak velmi aktivního a kvalitního společenského života.
Špičkový design od předních výrobců


Bytové jednotky v rezidenci Vídeňská vynikají vysokým standardem, který zahrnuje funkční provedení vnitřních instalací, kvalitní podlahy z masivu, kvalitní sanitu, osvětlení, rozvody, topení a další. Dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2023 v nejvyšším standardu.

*

Za výbavou interiérů stojí selekce exkluzivních značek, které jsou považovány za špičku evropského designu. Od ikonických koupelen italského Gessi přes architektonické osvětlení belgického Modular až po ručně vyráběné podlahy od českých mistrů z Valen&Masar ve spolupráci s italským Foglie d'Oro, každý aspekt rezidence je příkladem kvality světového standardu.

*

Ve vnitrobloku domu se nachází elegantní společný prostor k odpočinku díky vkusně vytvořené zahradě s možností posezení a relaxace.


Kontaktujte nás

info@royalresident.cz

nebo

Zaujal Vás projekt Vídeňská? Máte zájem vidět kontrétní byty? Ozvěte se nám a my se o vše postaráme