Investiční příležitosti

Projekt ROYAL RESIDENT  vznikl  z touhy vytvořit  v segmentu investic do historických bytových domů vlastní a především dustojný obchodní  prostor. Pro historické činžovní domy máme velkou vášeň, a i proto se snažíme propojovat investory a majitele nemovitostí, kteří sdílí pro tento realitní segment stejné nadšení, a především stejně jako my, tak i oni usilují o ochranu jejich historického odkazu a genius loci.
 

Rezidenční domy nás baví a máme o jejich nabídce detailní přehled. Ať už jste investor →, který skvělou příležitost hledá nebo jste majitel nemovitosti →, který zvažuje prodej svého domu, spojte se s námi a vytvořme společně něco výjimečného. 


Všechny domy, které v naší nabídce najdete máme v přímém zastoupení majitele, máte tedy jistotu, že budete vždy jednat s vlastníkem nemovitosti.


Příklad našich realizovaných akvizic

Nejvíce úspěšných projektů, které jsme klientům připravili, se týkalo domů před rekonstrukcí, v atraktivních lokalitách, s velkým potenciálem přestavby a stavebních úprav tak, aby zároveň splňovaly dnešní vysoké požadavky na moderní a pohodlné bydlení. Následný prodej nebo pronájem takto zmodernizovaných jednotek přináší investorovi velmi zajímavý profit. 

Mezi další oblíbené investiční přístupy patří strategické držení celého domu se zajištěným výnosem vycházejícím z dobře nastavených dlouhodobých nájemních smluv, které přináší majiteli obvykle 4-5% roční zhodnocení investice. 

Další výhodou možnosti držet celý dům a nerozprodávat po jednotlivých bytových jednotkách, je fakt, že hodnota domu roste v čase prakticky sama. Aktuálně je roční zhodnocení takového domu v centru města kolem 12%, jelikož je jedná o velmi žádanou investiční komoditu. "Koupit a držet" je již staletími ověřeno jako nejchytřejší obchodní strategie.


Vybrané investiční příležitosti k prodeji

Jungmannovo Náměstí

                                              Praha 1 - Nové Město

Nádherný historický bytový dům se nachází v prestižní centrální lokalitě Prahy 1, přesto schovaný a ušetřený jinak rušného okolí mezi Václavským náměstím a Národní Třídou.

 V zadním traktu dům sousedí s kostelem Panny Marie Sněžné, který zaručuje jednak žádané soukromí a navozuje příjemně klidnou atmosféru. Dům má novou fasádu a aktuálně probíhá rekonstrukce vnitřních prostor. 

Celkem 6 pater včetně jednoho podzemního podlaží nabídne po rekonstrukci přes 800m2 užitné plochy a 19 bytů a 14 ateliérů.


Cena a bližší informace na vyžádání  


Italská

                                                Praha 2 - Vinohrady

Přímo pod Riegrovými sady na Vinohradech se na vlastním pozemku přes 3000m2 nachází velkolepá samostatně stojící rezidence o celkové ploše 1906m2. 

V současné době si vilu pronajímá soukromá firma jako sídlo společnosti. Nemovitost je v dobrém technickém stavu. Velký pozemek pojme až 30 vozů. 

Dle současného územního plánu městské části Vinohrady je přípustné využití budovy určeno jako "veřejné vybavení", do kterého spadá např. škola, zdravotnický objekt, sportovní či kulturní zařízení. 


Cena a bližší informace na vyžádání  Dittrichova

Praha 1 - Nové Město

Rezervováno

Výjimečná příležitost ke koupi historického domu v  centrální lokalitě v docházkové vzdálenosti všech významných Pražských památek a zákoutí, přesto v klidné ulici zaručující klid.

Nepřehlednutelná nemovitost postavena v novobarokním stylu s bohatě zdobnou fasádou z přelomu 19stol. momentálně slouží jako 5* hotel, který je součástí známého luxusního řetězce.

Šestipodlažní budova s celkovou užinou plochou 1735 nabízí 31 moderně zařízených apartmánů s jedinečným designem.


Cena a bližší informace na vyžádání

Malostranské Nábřeží

Praha 1 - Malá Strana


Dům vysoké historické hodnoty na mimořádně atraktivní adrese. Typický příklad nemovitosti s "nekonečně" dlouhou udržitelnou hodnotou. 

Novorenesanční palác vystavěn v roce 1888 v rámci rozsáhlého developerského plánu Malé Strany, vybudovaný architektem Jindřichem Jechentálem. 

Dům stojí na pozemku o výměře 789m2, má celkem sedm podlaží o čisté užitné ploše 2280m2. Široký potenciál využití na byty, kanceláře, hotel, obchodní dům, soukromá klinika, sídlo společnosti atd. Dům má zpracovaný projekt na podzemní parkování.Cena a bližší informace na vyžádání:Londýnská 

Praha 2 - Královské Vinohrady

PRODÁNO

Residenční dům v klidné ulici na Vinohradech je po rekonstrukci, s výtahem a vnitroblokem se šesti parkovacími stáními. 

Dům je příkladem typické architektury vznosných domů Královských Vinohrad, je aktuálně pronajat dlouhodobými nájemníky. 

V domě se nachází celkem 9 bytových jednotek a 3 nebytové prostory. Velkou přidanou hodnotou je rovněž 6 parkovacích stání ve vnitrobloku. Čistá podlahová plocha domu je 819m2. 


Cena a bližší informace na vyžádání:


Sněmovní

Praha 1 - Malá Strana

Výjimečná nemovitost v jednom z nejromantičtějších koutů na Malé Straně. Renesanční dům s bohatou a zajímavou historií, která sahá až do 15stol. 

Nabídka, které se do prodej dostávají obvykle jednou za 10 let. Mimořádně krásné zdobné prvky interiéru, který byly současně s celou řadou vzácných fresek, malovaných stropů a dalšího restaurovány při poslední velmi náročné a citlivé rekonstrukci v roce 2009. Není divu, že si tuto nemovitost za svůj domov vybrali např. slavní barokní malíř Petr Brandl či přední představitel secesní architektury Josef Fanta. 

V domě je 5 bytů, recepce, spa. Celková užitná plocha je 783m2. Vhodné jako hotel nebo díky bezprostřední blízkosti vládních budov, jako ubytování pro členy diplomatických týmů.


Cena a bližší informace na vyžádání:Naše klíčové oblasti zprostředkování


Činžovní domy

Vyhledáváme domy s dobrým potenciálem zhodnocení, především před kompletní rekonstrukcí, případně opravené domy se zajímavým výnosem, a to vše ve strategicky výhodných a atraktivních lokalitách.

Developerské projekty

Zajímavé developerské projekty různého rozsahu, na atraktivních místech po celé Praze a ve Středních Čechách. Rodinné domy, viladomy či činžovní domy, s projekty a min. s platným územním rozhodnutím, ideálně stavebním povolením.

Hotely a retail centra

Hotely, které máme v nabídce jsou kategorie 4* a 5* a převážně v centrální části Prahy - Staré Město, Hradčany, Malá strana. Výnosová retailová centra a kancelářské domy, která dostáváme do nabídky přicházejí z celé ČR.


Vzhledem k ochraně soukromí majitelů a citlivosti údajů, které jsou často terčem zneužívání ze strany jiných zprostředkovatelů, zde neprezentujeme všechny nabídky a jejich detailní informace. Žádnou z našich nabídek nenajdete na typických inzertních serverech. V případě zájmu o konkrétní investiční příležitost Vám rádi připravíme nabídku, kterou na internetu běžně nenajdete. Kontaktujte nás buď přímo emailem nebo přes kontaktní formulář. Děkujeme a budeme se těšit, že spolu vytvoříme něco výjimečného.  


Rádi byste měli přehled o takových nabídkách? Chcete diskrétně prodat svoji nemovitost? Napište nám a zůstaňte vždy o krok napřed.