Investiční příležitosti

Projekt ROYAL RESIDENT  vznikl  z touhy vytvořit  segmentu investic do residenčních domů vlastní a především dustojný obchodní  prostor. Zároveň se chceme propojovat s takovými investory, které spojuje stejná vášen pro historické domy, a především respektování jejich historického odkazu a ochrana genius loci.
 

Rezidenční domy nás baví a máme o jejich nabídce detailní přehled. Ať už jste investor, který skvělou přiležitost hledá nebo jste majitel nemovitosti, který zvažuje prodej svého domu, spojte se s námi a vytvořme společně něco výjimečného.


Všechny domy, které v naší nabídce najdete máme v přímém zastoupení majitele, máte tedy jistotu, že budete vždy jednat s vlastníkem nemovitosti.


Příklad našich realizovaných akvizic

Nejvíce úspěšných projektů, které jsme klientům připravily, se týkalo domů před rekonstrukcí, v atraktivních lokalitách, s velkým potenciálem přestavby a rozšíření tak, aby splňovaly dnešní požadavky na moderní a pohodlné bydlení. Následný prodej nebo pronájem takto zmodernizových jednotek přináší investorovi velmi zajímavý profit. Mezi další oblíbené investiční přístupy patří strategické držení celého domu se zajištěným výnosem vycházejícím z dobře nastavených dlouhodobých nájemních smluv, které přináší majiteli obvykle 5-6% roční zhodnocení investice.

Stále častěji se setkáváme s poptávkou na vyhledání investiční příležitosti v hotelech, retailových centrech a kancelářských budovách a to obvykle s požadavkem na minimální čistý roční výnos 6%. Díky tomu se k nám dostávají zajímavé nabídky i z tohoto segmentu. Vyjímkou nejsou ani developerské projekty v lukrativních místech v Praze a Středních Čechách.

Vybrané investiční příležitosti k prodeji

Dittrichova

Praha 1 - Nové Město

Výjimečná příležitost ke koupi historického domu v  centrální lokalitě v docházkové vzdálenosti všech významných Pražských památek a zákoutí, přesto v klidné ulici zaručující klid.

Nepřehlednutelná nemovitost postavena v novobarokním stylu s bohatě zdobnou fasádou z přelomu 19stol. momentálně slouží jako 5* hotel, který je součástí známého luxusního řetězce.

Šestipodlažní budova s celkovou užinou plochou 1735 nabízí 31 moderně zařízených apartmánů s jedinečným designem.


Cena a bližší informace na vyžádání

Malostranské Nábřeží

Praha 1 - Malá Strana


Dům vysoké historické hodnoty na mimořádně atraktivní adrese. Typický příklad nemovitosti s "nekonečně" dlouhou udržitelnou hodnotou. Novorenesanční palác vystavěn v roce 1888 v rámci rozsáhlého developerského plánu Malé Strany, vybudovaný architektem Jindřichem Jechentálem. Dům stojí na pozemku o výměře 789m2, má celkem sedm podlaží o čisté užitné ploše 2280m2. Široký potenciál využití na byty, kanceláře, hotel, obchodní dům, soukromá klinika, sídlo společnosti atd. Dům má projekt na podzemní parkování.Cena a bližší informace na vyžádání:Londýnská 

Praha 2 - Královské Vinohrady

Residenční dům v klidné ulici na Vinohradech je po rekonstrukci, s výtahem a vnitroblokem se šesti parkovacími stáními. Dům je příkladem typické architektury vznosných domů Královských Vinohrad, je aktuálně pronajat dlouhodobými nájemníky. V domě se nachází celkem 9 bytových jednotek a 3 nebytové prostory. Velkou přidanou hodnotou je rovněž 6 parkovacích stání ve vnitrobloku. Čistá podlahová plocha domu je 819m2. 


Cena a bližší informace na vyžádání:


Londýnská

Praha 2 - Královské Vinohrady

Skvělá lokalita v srdci Královských Vinohrad. Vynikající potenciál domu určený k rekonstrukci. Díky umístění mezi oblíbenými restauracemi a kavárnami s blízkou dostupností na metro a do centra vybízí  dům k dlouhodobému, ale i krátkodobému ubytování. V domě je celkem 25 jednotek na ploše 2000m2 s nevyužitou půdou o velikosti 360m2. V domě se v současné době nachází zubní ordinace, restaurace a vinárna, které generují nemalý měsíční příjem. Z developerského hlediska se jedná o velmi zajímavou příležitost, kde lze jednak navýšit stavebními úpravami počet jednotek a především využít potenciál velké rohové půdy.


Cena a bližší informace na vyžádání:

Sněmovní

Praha 1 - Malá Strana

Výjimečná nemovitost v jednom z nejrozmantičtějšch koutů na Malé Straně. Renesanční dům s bohatou a zajímavou historií, která sahá až do 15stol. Nabídka, které se do prodejr dostávají obvykle jednou za 10 let. Mimořádně krásné zdobné prvky interiéru, který byly současně s celou řadou vzácných fresek, malovaných stropů a dalšího restaurovány při poslední velmi náročné a citlivé rekonstrukci v roce 2009. Není divu, že si tuto nemovitost za svůj domov vybrali např. slavní barokní malíř Petr Brandl či přední představitel secesní architektury Josef Fanta. V domě je 5 bytů, recepce, spa, Celková užitná plocha 783m2. Vhodné jako hotel nebo díky bezprostřední blízkosti vládních budov, jako ubytování pro diplomatické služby.


Cena a bližší informace na vyžádání:Nerudova

Praha 1  - Malá Strana

Prodej bytu v historickém Bretfeldském paláci

Mimořádná příležitost ke koupi prostorného a romantického bytu v historickém paláci z 18stol. Tento unikátní byt se nachází v původně barokním paláci s rokokovými prvky v horní části Nerudovy ulice. Svého času místo setkávání tehdejšího kulturního života, kde se pořádaly plesy a koncerty, a kde podle dochovaných rukopisů patřili mezi četné hosty např. W.A.Mozart nebo G.J. Casanova.

ZJISTIT VÍCE...


Woodstone Rezidence - Vysoké Tatry


Projekt WOODSTONE REZIDENCE je atraktivní, komfortní a moderní prostor pro bydlení  a trávení volného času nedaleko města Poprad, které je centrem cestovního ruchu pod Vysokými Tatrami (18 km od obce Tatranská Štrba propojené dálnicí D1). 

Hlavní myšlenkou projektu je rozšířit možnosti moderního a kvalitního bydlení, zohledňující současné podmínky realitního trhu spolu s důrazem na kvalitu provedení stavby s respektováním nových kvalitních ekologických technologií, standardů a moderního designu. 

Vzhledem k vysoké turistické poptávce po ubytování ve Vysokých Tatrách se jedná o skvělou investiční příležitost.

Naše klíčové oblasti zprostředkování


Činžovní domy

Vyhledáváme domy s dobrým potenciálem zhodnocení, především před kompletní rekonstrukcí, případně opravené domy se zajímavým výnosem, a to vše ve strategicky výhodných a atraktivních lokalitách.

Developerské projekty

Zajímavé developerské projekty různého rozsahu, na atraktivních místech po celé Praze a ve Středních Čechách. Rodinné domy, viladomy či činžovní domy, s projekty a min. s platným územním rozhodnutím, ideálně stavebním povolením.

Hotely a retail centra

Hotely, které máme v nabídce jsou kategorie 4* a 5* a převážně v centrální části Prahy - Staré Město, Hradčany, Malá strana. Výnosová retailová centra a kancelářské domy, která dostáváme do nabídky přicházejí z celé ČR.


Vzhledem k ochraně soukromí majitelů a citlivosti údajů, které jsou často terčem zneužívání ze strany jiných zprostředkovatelů, zde neprezentujeme všechny nabídky a jejich detailní informace. Žádnou z našich nabídek nenajdete na typických inzertních serverech. V případě zájmu o konkrétní investiční příležitost Vám rádi připravíme nabídku, kterou na internetu běžně nenajdete. Kontaktujte nás buď přímo emailem nebo přes kontaktní formulář. Děkujeme a budeme se těšit, že spolu vytvoříme něco výjimečného.  


Rádi byste měli přehled o takových nabídkách? Chcete diskrétně prodat svoji nemovitost? Napište nám a zůstaňte vždy o krok napřed.