Investiční příležitosti

Projekt ROYAL RESIDENT  vznikl  z touhy vytvořit  v segmentu investic do historických bytových domů vlastní a především dustojný obchodní  prostor. Pro historické činžovní domy máme velkou vášeň, a i proto se snažíme propojovat investory a majitele nemovitostí, kteří sdílí pro tento realitní segment stejné nadšení, a především stejně jako my, tak i oni usilují o ochranu jejich historického odkazu a genius loci.
 

Rezidenční domy nás baví a máme o jejich nabídce detailní přehled. Ať už jste investor →, který skvělou příležitost hledá nebo jste majitel nemovitosti →, který zvažuje prodej svého domu, spojte se s námi a vytvořme společně něco výjimečného. 


Všechny domy, které v naší nabídce najdete máme v přímém zastoupení majitele, máte tedy jistotu, že budete vždy jednat s vlastníkem nemovitosti.


Příklad našich realizovaných akvizic

Nejvíce úspěšných projektů, které jsme klientům připravili, se týkalo domů před rekonstrukcí, v atraktivních lokalitách, s velkým potenciálem přestavby a stavebních úprav tak, aby zároveň splňovaly dnešní vysoké požadavky na moderní a pohodlné bydlení. Následný prodej nebo pronájem takto zmodernizovaných jednotek přináší investorovi velmi zajímavý profit. 

Mezi další oblíbené investiční přístupy patří strategické držení celého domu se zajištěným výnosem vycházejícím z dobře nastavených dlouhodobých nájemních smluv, které přináší majiteli obvykle 4-5% roční zhodnocení investice. 

Další výhodou možnosti držet celý dům a nerozprodávat po jednotlivých bytových jednotkách, je fakt, že hodnota domu roste v čase prakticky sama. Aktuálně je roční zhodnocení takového domu v centru města kolem 12%, jelikož se jedná o velmi žádanou investiční komoditu. "Koupit a držet" je již staletími ověřeno jako nejchytřejší obchodní strategie.


Vybrané investiční příležitosti k prodeji

Jungmannovo Náměstí

                                              Praha 1 - Nové Město

Nádherný historický bytový dům se nachází v prestižní centrální lokalitě Prahy 1, přesto schovaný a ušetřený jinak rušného okolí mezi Václavským náměstím a Národní Třídou.

 V zadním traktu dům sousedí s kostelem Panny Marie Sněžné, který zaručuje jednak žádané soukromí a navozuje příjemně klidnou atmosféru. Dům má novou fasádu a aktuálně probíhá rekonstrukce vnitřních prostor. 

Celkem 6 pater včetně jednoho podzemního podlaží nabídne po rekonstrukci přes 800m2 užitné plochy a 19 bytů a 14 ateliérů.


Cena a bližší informace na vyžádání  


Zborovská

                                                       Praha 5 - Nové Město

Nádherný historický secesní bytový dům se nachází v centrální lokalitě Prahy 5, Smíchov. Dům po kompletní rekonstrukci nabízí 21 apartmánů s čistou užitnou plochou 1,536m2

 V současné době byl celý dům předán do pronájmu společnosti, která zde provozuje krátkodobé pronájmy. S kontraktem na 5 let a velmi výhodnými podmínkami je zajištěn zajímavý roční příjem.Cena a bližší informace na vyžádání


Dittrichova

Praha 1 - Nové Město

PRODÁNO

Výjimečná příležitost ke koupi historického domu v  centrální lokalitě v docházkové vzdálenosti všech významných Pražských památek a zákoutí, přesto v klidné ulici zaručující klid.

Nepřehlednutelná nemovitost postavena v novobarokním stylu s bohatě zdobnou fasádou z přelomu 19stol. momentálně slouží jako 5* hotel, který je součástí známého luxusního řetězce.

Šestipodlažní budova s celkovou užinou plochou 1735 nabízí 31 moderně zařízených apartmánů s jedinečným designem.


Cena a bližší informace na vyžádání

Malostranské Nábřeží

Praha 1 - Malá Strana


Dům vysoké historické hodnoty na mimořádně atraktivní adrese. Typický příklad nemovitosti s "nekonečně" dlouhou udržitelnou hodnotou. 

Novorenesanční palác vystavěn v roce 1888 v rámci rozsáhlého developerského plánu Malé Strany, vybudovaný architektem Jindřichem Jechentálem. 

Dům stojí na pozemku o výměře 789m2, má celkem sedm podlaží o čisté užitné ploše 2280m2. Široký potenciál využití na byty, kanceláře, hotel, obchodní dům, soukromá klinika, sídlo společnosti atd. Dům má zpracovaný projekt na podzemní parkování.Cena a bližší informace na vyžádání:Londýnská 

Praha 2 - Královské Vinohrady

PRODÁNO

Residenční dům v klidné ulici na Vinohradech je po rekonstrukci, s výtahem a vnitroblokem se šesti parkovacími stáními. 

Dům je příkladem typické architektury vznosných domů Královských Vinohrad, je aktuálně pronajat dlouhodobými nájemníky. 

V domě se nachází celkem 9 bytových jednotek a 3 nebytové prostory. Velkou přidanou hodnotou je rovněž 6 parkovacích stání ve vnitrobloku. Čistá podlahová plocha domu je 819m2. 


Cena a bližší informace na vyžádání:


Sněmovní

Praha 1 - Malá Strana

Výjimečná nemovitost v jednom z nejromantičtějších koutů na Malé Straně. Renesanční dům s bohatou a zajímavou historií, která sahá až do 15stol. 

Nabídka, které se do prodej dostávají obvykle jednou za 10 let. Mimořádně krásné zdobné prvky interiéru, který byly současně s celou řadou vzácných fresek, malovaných stropů a dalšího restaurovány při poslední velmi náročné a citlivé rekonstrukci v roce 2009. Není divu, že si tuto nemovitost za svůj domov vybrali např. slavní barokní malíř Petr Brandl či přední představitel secesní architektury Josef Fanta. 

V domě je 5 bytů, recepce, spa. Celková užitná plocha je 783m2. Vhodné jako hotel nebo díky bezprostřední blízkosti vládních budov, jako ubytování pro členy diplomatických týmů.


Cena a bližší informace na vyžádání:Naše klíčové oblasti zprostředkování


Činžovní domy

Vyhledáváme domy s dobrým potenciálem zhodnocení, především před kompletní rekonstrukcí, případně opravené domy se zajímavým výnosem, a to vše ve strategicky výhodných a atraktivních lokalitách.

Developerské projekty

Zajímavé developerské projekty různého rozsahu, na atraktivních místech po celé Praze a ve Středních Čechách. Rodinné domy, viladomy či činžovní domy, s projekty a min. s platným územním rozhodnutím, ideálně stavebním povolením.

Hotely a retail centra

Hotely, které máme v nabídce jsou kategorie 4* a 5* a převážně v centrální části Prahy - Staré Město, Hradčany, Malá strana. Výnosová retailová centra a kancelářské domy, která dostáváme do nabídky přicházejí z celé ČR.


Vzhledem k ochraně soukromí majitelů a citlivosti údajů, které jsou často terčem zneužívání ze strany jiných zprostředkovatelů, zde neprezentujeme všechny nabídky a jejich detailní informace. Žádnou z našich nabídek nenajdete na typických inzertních serverech. V případě zájmu o konkrétní investiční příležitost Vám rádi připravíme nabídku, kterou na internetu běžně nenajdete. Kontaktujte nás buď přímo emailem nebo přes kontaktní formulář. Děkujeme a budeme se těšit, že spolu vytvoříme něco výjimečného.  


Rádi byste měli přehled o takových nabídkách? Chcete diskrétně prodat svoji nemovitost? Napište nám a zůstaňte vždy o krok napřed.