Prodávám dům

Vzájemná důvěra a respekt buduje silné partnerství, které dokáže přežít i v těžkých časech a je zárukou dlouhodobých úspěchů.

Proč právě s námi?

Většina majitelů činžovních domů si z velmi dobrých důvodů nepřeje, aby se jejich nemovitost jakýmkoli způsobem prodávala veřejně, protože kromě narušení soukromí, úniku osobních a jiných citlivých informací končí nabídka ve většině případů mezi řadou nekvalifikovaných zprostředkovatelů a ke koncovému zájemci se často dostanou zcela nepravdivé informace.

Obchod tak často končí dříve než se vůbec klient má šanci dostat na prohlídku. Kvalifikovaní investoři navíc tento typ investic nikdy nevyhledávají klasickou cestou přes realitní servery. V okamžiku, kdy se nabídka činžovního domu dostane do veřejné inzerce, automaticky má nálepku problémové, těžko prodejné nemovitosti a stává se z ní, řečeno realitní hantýrkou, tzv. "ležák" ( a opravdu nejde o druh piva). To má pak dramatický dopad hlavně na cenu a tvrdý dopad čas a způsob prodeje.

Naše velká výhoda pro Vás, jako majitele, spočívá v tom, že se na nás obrací pravidelně již koncový zájemce o koupi. Tato výhoda nepřišla sama od sebe, tvrdě jsme si ji odpracovali, nekonečnou řadou prohlídek, jednání, uzavírání obchodů a postupného získání respektu a absolutní důvěry. Vznikl seznam věrných investorů, který má v tomto prostředí nedocenitelnou hodnotu. Patří mezi ně různorodé skupiny i individuální investoři. V databázi máme větší či menší investiční skupiny, soukromé investory, rodinné fondy, ale i velké zahraniční investiční fondy. Důležité co z toho plyne pro Vás je, že se Vaše nemovitost od nás nikdy nezačne nekontrolovaně šířit trhem mezi dalšími makléři.

S námi máte jistotu, že Vaše nabídka se diskrétně dostane ke koncovému zájemci o koupi.

S našimi klienty jsme téměř denně v kontaktu, protože nové příležitosti v realitách se objevují prakticky každý den. Naši prací a zodpovědností je tak mimo jiné i odfiltrovat nežádoucí elementy manipulace jedné či druhé strany a zajistit, aby veškeré informace byly předávány přesně, transparentně a profesionálně, a to v souladu s právní oporou.

Vždy nám jde o to, abychom připravily podmínky k hladké a transparentní akvizici a to rychleji než se nabídka začne nekontrolovaně šířit trhem a ztrácet tak svoji exkluzivitu.


Proto pokud jste rozhodnutý nebo teprve přemýšlíte o prodeji své nemovitosti či máte zájem o její nacenění,  ozvěte se nám. Řešíme i domy formou prodeje podílů, např. při vyrovnání v rámci rodinného majetku, odchodu jednoho ze společníků apod.

Spojte se s námi tak, jak Vám nejlépe vyhovuje. Můžeme buď telefonicky, emailem či osobně probrat možnosti, v klidu, za jasných podmínek a samozřejmě diskrétně. Vaše soukromí je pro nás absolutní prioritou, stejně jako pro nás zachování dobrého jména a silné pozice.


S námi je Váš dům v těch nejlepších rukou

Bonitní a prověřená klientela

Spolupracujeme s celou řadou velkých investičních fondů na základě dlouholeté zkušenosti a z výsledků celé řady úspěšně realizovaných akvizic. Obracejí se na nás větší či menší investiční skupiny, tuzemské i zahraniční fondy, které u nás na základě doporučení hledají podporu ve vyhledání a zprostředkování příležitostí. S námi tak máte jistotu, že Vaše nabídka se dostane k přímému zájemci o koupi.

Profesionální právní podpora

Obklopili jsme se profesionály z oboru realitního práva, daňové, finanční a účetní problematiky. Stejně nároční jsme byli při výběru partnerů, kteří umí nemovitost detailně zhodnotit po stavebně technické stránce. Tito naši partneři jsou plně k dispozici v  případě potřeby provedení řádné due diligence na nemovitosti, a za jejichž bezúhonost a profesionalitu jsme rádi, že se můžeme hrdě zaručit.

Diskrétnost a ochrana soukromí

Zajistíme, aby se nabídka bez Vašeho vědomí nešířila nekontrolovaně trhem. Podepíšeme Vám smlouvu o mlčenlivosti a o každém pohybu nabídky vůči konkrétnímu klientovi budete vždy informován. Udržení prodeje v neveřejném režimu a tím i ochrana Vašeho soukromí je pro nás absolutní priorita. Je to zároveň jediný způsob jak dosáhnout očekávaného výsledku bez zbytečných dramat. 

Příklad našich úspěšných akvizic


Ozvěte se nám

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.