Prodávám dům

S námi je Váš dům v těch nejlepších rukou

Bonitní a prověřená klientela

Spolupracujeme s celou řadou velkých investičních fondů na základě dlouholeté zkušenosti a z výsledků celé řady úspěšně realizovaných akvizic. Obracejí se na nás větší či menší investiční skupiny, tuzemské i zahraniční fondy, které u nás na základě doporučení hledají podporu ve vyhledání a zprostředkování příležitostí. S námi máte jistotu, že se Vaše nabídka dostane k přímému zájemci o koupi.

Profesionální právní podpora

Obklopili jsme se profesionály z oboru realitního práva, daňové, finanční a účetní problematiky. Stejně nároční jsme byli při výběru partnerů, kteří umí nemovitost detailně zhodnotit po stavebně technické stránce. Tito naši partneři jsou plně k dispozici v  případě potřeby provedení řádné due diligence na nemovitosti, a za jejichž bezúhonost a profesionalitu jsme rádi, že se můžeme hrdě zaručit.

Diskrétnost a ochrana soukromí

Zajistíme, aby se nabídka bez Vašeho vědomí nešířila nekontrolovaně trhem. Podepíšeme Vám smlouvu o mlčenlivosti a o každém pohybu nabídky vůči konkrétnímu klientovi budete vždy informován. Udržení prodeje v neveřejném režimu a tím i ochrana Vašeho soukromí je pro nás absolutní priorita. Je to zároveň jediný způsob jak dosáhnout očekávaného výsledku bez zbytečných dramat. 

Proč právě s námi?

V realitním prostředí historických činžovních domů jsme jedinými, kteří se na tento segment výhradně specializují. Je to naše doména a díky tomu máme o nemovitostech dokonalý přehled a znalosti.

Řada majitelů činžovních domů si z velmi dobrých důvodů nepřeje, aby se jejich nemovitost jakýmkoli způsobem prodávala veřejně, protože kromě narušení soukromí, úniku osobních a jiných citlivých informací končí nabídka ve většině případů mezi řadou nekvalifikovaných zprostředkovatelů a ke koncovému zájemci se často dostanou zkreslené informace.

Obchod tak často končí dříve než se vůbec klient má šanci dostat na prohlídku. Kvalifikovaní investoři navíc tento typ investic jen velmi vzácně vyhledávají klasickou cestou přes realitní servery. V okamžiku, kdy se nabídka činžovního domu dostane do veřejné inzerce, automaticky má nálepku problémové, těžko prodejné nemovitosti a stává se z ní, řečeno realitní hantýrkou, tzv. "ležák" ( a opravdu nejde o druh piva). To má pak dramatický dopad hlavně na cenu a tvrdý dopad na čas a způsob prodeje.

Naše velká výhoda pro Vás, jako majitele, spočívá v tom, že  máme širokou databázi již koncových zájemců o koupi. Patří mezi ně různorodé skupiny i individuální investoři. V databázi máme větší či menší investiční skupiny, soukromé investory, rodinné fondy, ale i velké zahraniční investiční realitní hráče, kteří s námi mají zkušenosti  z předešlých akvizic, a proto se k nám s důvěrou vrací.  Důležité co z toho plyne pro Vás je, že se Vaše nemovitost od nás nikdy nezačne nekontrolovaně šířit trhem mezi dalšími zprostředkovatele a nezačne ztrácet na hodnotě.

S námi máte jistotu, že Vaše nabídka se diskrétně dostane ke koncovému zájemci o koupi.


Pokud jste rozhodnutí nebo teprve přemýšlíte o prodeji své nemovitosti či byste rádi věděli jakou má Vaše nemovitost aktuální tržní hodnotu,  ozvěte se nám. Řešíme i domy formou prodeje podílů, např. při vyrovnání v rámci rodinného majetku, odchodu jednoho ze společníků apod.


Příklad našich úspěšných akvizic


Spojte se s námi

Pokud jste rozhodnutí nebo teprve přemýšlíte o prodeji své nemovitosti či byste rádi věděli jakou má Vaše nemovitost aktuální tržní hodnotu, ozvěte se nám. Řešíme i domy formou prodeje podílů, např. při vyrovnání v rámci rodinného majetku, odchodu jednoho ze společníků apod.