Prodávám svůj dům

Jako majitel potřebujete vědět:

Většina majitelů si z dobrých důvodů nepřeje, aby se jejich nemovitost jakýmkoli způsobem prezentovala veřejně, protože kromě narušení soukromí, končí nabídka ve většině případů mezi řadou nekvalifikovaných zprostředkovatelů a ke koncovému zájemci se dostane polovina podstatných informací. Naše výhoda pro Vás jako majitele spočívá v tom, že díky vysokému počtu dosažených výsledků v realizovaných obchodech se na nás obrací pravidelně řada koncových kupujících, ať už jsou to větší či menší investiční skupiny, soukromý investoři, ale i zahraniční realitní fondy. S klienty jsme téměř denně v kontaktu, protože nové příležitosti v realitách se objevují prakticky každý den. Naši prací a zodpovědností je tak mimo jiné i odfiltrovat nežádoucí elementy, ochránit obě strany před manipulací a připravit podmínky k hladké a transparentní akvizici a to rychleji než se nabídka začne nekontrolovaně šířit trhem a ztrácet tak svoji exkluzivitu.

S námi máte jistotu, že Vaše nabídka se diskrétně dostane ke koncovému zájemci o koupi.


Proto pokud jste rozhodnutý nebo teprve přemýšlíte o prodeji své nemovitosti či máte zájem o její valuaci,  ozvěte se nám,  můžeme buď telefonicky či osobně probrat možnosti, v klidu, za jasných podmínek a diskrétně. 


S námi je Vaše nabídka ve správných rukou

Vždy jako majitel vyžadujte od svého zástupce minimálně tyto 3 podmínky:

Bonitní a prověřená klientela

Spolupracujeme s celou řadou velkých investičních fondů na základě dlouholeté zkušenosti a z výsledků celé řady úspěšně realizovaných akvizic. Obracejí se na nás větší či menší investiční skupiny, tuzemské i zahraniční fondy, které u nás na základě doporučení hledají podporu ve vyhledání a zprostředkování příležitostí. S námi tak máte jistotu, že Vaše nabídka se dostane k přímému zájemci.

Profesionální právní podpora

Obklopili jsme se profesionály z oboru realitního práva, daňové, finanční a účetní problematiky. Tito naši partneři jsou plně k dispozici v  případě potřeby provedení řádné due diligence na nemovitosti, a za jejichž bezúhonost a profesionalitu jsme rádi, že se můžeme hrdě zaručit. Stejně nároční jsme byli při výběru subjektů, které umí nemovitost detailně zhodnotit po stavebně technické stránce.

Diskrétnost a ochrana soukromí

Zajistíme, aby se nabídka bez Vašeho vědomí nešířila nekontrolovaně trhem. Podepíšeme Vám smlouvu o mlčenlivosti a o každém pohybu nabídky vůči konkrétnímu klientovi budete vždy informován. Udržení prodeje v neveřejném režimu a tím i ochrana Vašeho soukromí je pro nás absolutní priorita. Je to zároveň jediný způsob jak dosáhnout očekávaného výsledku bez zbytečných dramat. 

Příklad našich úspěšných akvizic


Napište nám

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.