Ozvěte se nám

Na realitním trhu historických činžovních domů jsme těmi, kteří se na tento segment výhradně specializují. Díky našemu letitému budovanému know-how a zkušenostem se značce Royal Resident podařilo velmi silně usadit na trhu s investicemi právě do historických činžovních domů. Je to naše doména a díky tomu máme o neveřejné nabídce nemovitostí dokonalý přehled. 


Pro vážné zájemce o investice do historických činžovních domů představujeme zcela klíčovou podporu na pražském realitním trhu. Dokážeme identifikovat velmi kvalitní investiční příležitosti mezi prvními a přesně podle očekávání a strategie zadané klientem. Ať již se jedná o koupi nebo prodej dokážeme Vám v této specifické investiční oblasti nabídnout komplexní a spolehlivý realitní servis.

Cokoliv Vás jako majitele nebo investora o činžovních domech zajímá, zeptejte se nás. Naše know-how a zkušenosti jsou Vám k dispozici.

Pokud uvažujete o neveřejném prodeji své nemovitosti nebo Vás zajímá aktuální tržní hodnota Vašeho činžovního domu obraťte se na nás. Rádi vám vypracujeme cenový odhad zdarma.

                                  

         Pro majitele         Pro investory        

Portfolio

Kontaktujte nás

ROYAL RESIDENT

Záhřebská 41, Praha, 120 00
Královské Vinohrady

info@royalresident.cz

731 401 434