Mám zájem koupit činžovní dům

Proč právě s námi?

Chtějte vždy jen to nejlepší


Odborné znalosti a dokonalý přehled o neveřejných nabídkách na trhu. Rychle a přesně zpracované informace

.

Přímý kontakt s majiteli nemovitostí a zajištění bezproblémová a transparentní komunikace


Dlouholeté zkušenosti s prodejem činžovních domů s řadou doložitelných výsledků a silnými referencemi


Profesionalita, morální integrita a spolehlivost v souladu s vyspělým obchodním jednáním


Právní, ekonomická a technická podpora od počátku až do úspěšného dokončení akvizicePříklady investičního záměru u ČD


Domy před kompletní rekonstrukcí s potenciálem realizace zajímavého rezidenčního projektu s následným prodejem bytových jednotek do soukromého či družstevního vlastnictví.

Rychlé zhodnocení vloženého kapitálu rozprodejem bytových jednotek.

Výnosové domy, které se díky svému stavu a správnému nastavení hodí do režimu dlouhodobého pronájmu případně na úpravu k účelu krátkodobého ubytování.

Zvýšení "cashflow" a kapitálu zajištěním výnosu z pronájmu.

Možnost vstoupit do spoluvlastnictví se současným majitelem jako investor, tzv. "join venture", vytvořit pro dům společně  správný záměr a následně sdílet výsledek naplněného potenciálu. 

Nižší počáteční vklad investice a zajištění podílového zhodnocení.


Naše klíčové oblasti zprostředkování

Rezidenční domy

Vyhledáváme domy s dobrým potenciálem zhodnocení, především domy před kompletní rekonstrukcí se zajímavým projektem rozšíření, případně opravené a pronajaté domy s dobře nastavenými nájemními smlouvami, a to vše ve strategicky výhodných a atraktivních lokalitách.

Developerské projekty

Zajímavé developerské projekty různého objemu, na atraktivních místech po celé Praze a ve Středních Čechách. Soustředíme se výhradně na projekty bytové výstavby a rodinné domy, které jsou alespoň ve stadiu územního rozhodnutí, v ideálním případě i stavebního povolení.

Hotely

Hotely v naší nabídce jsou kategorie 4* a 5* v turisticky vyhledávaných atraktivních centrálních částech Prahy - Staré Město, Malá strana. Jedná se o zavedené a dobře fungující hotely, ale i projekty ke stavbě či rekonstrukci, případně o budovy vhodné k přestavbě na rezidenční bydlení.

Spojte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt a krátký popis toho jaký druh investiční nabídky byste od nás rádi dostali. Budeme se snažit reagovat co nejrychleji.


ČINŽOVNÍ DŮM | DEVELOPERSKÝ PROJEKT | HOTEL