Mám zájem koupit činžovní dům

Proč právě s námi?

Chtějte vždy jen to nejlepší


Na realitním trhu historických činžovních domů jsme jedinými, kteří se na tento segment výhradně specializují. Je to naše doména a díky tomu máme o nemovitostech dokonalý přehled a znalosti. Dokážeme identifikovat kvalitní investiční příležitosti přesně podle očekávání a strategie zadané klientem. Naše kontakty a rychlost zpracování informací hrají klíčovou roli. S námi se dostanete k těm nejlepším nabídkám, které neveřejný realitní trh dokáže nabídnout. 

Odborné znalosti a dokonalý přehled o neveřejných nabídkách na trhu. Rychle a přesně zpracované informace

.

Přímý kontakt s majiteli nemovitostí a zajištění bezproblémová a transparentní komunikace


Dlouholeté zkušenosti s prodejem činžovních domů s řadou doložitelných výsledků a silnými referencemi


Profesionální přístup, morální integrita a spolehlivost v souladu s vyspělým obchodním jednáním jsou naprostá samozřejmost


Právní, ekonomická a technická podpora od vstupu do jednání až do úspěšného dokončení akvizicePříklady investičního záměru u ČD


Domy před kompletní rekonstrukcí s potenciálem realizace zajímavého rezidenčního projektu s následným prodejem bytových jednotek do soukromého či družstevního vlastnictví.

Rychlé zhodnocení vloženého kapitálu rozprodejem bytových jednotek.

Výnosové domy, které se díky svému stavu a správnému nastavení hodí do režimu dlouhodobého pronájmu případně na úpravu k účelu krátkodobého ubytování.

Zvýšení "cashflow" a kapitálu zajištěním výnosu z pronájmu.

Možnost vstoupit do spoluvlastnictví se současným majitelem jako investor, tzv. "join venture", vytvořit pro dům společně  správný záměr a následně sdílet výsledek naplněného potenciálu. 

Nižší počáteční vklad investice a zajištění podílového zhodnocení.


Příklad úspěšně dokončených akvizic

K dnešnímu dni prodáno 19 historických činžovních domů v hodnotě přes 2mld.Kč

Zajímavosti v číslech

Nejdražší prodaná nemovitost: 675mil.Kč ( Praha 1 )
Nejrychleji dokončená akvizice nemovitosti: 2 týdny ( prodej SPV)
Nejdelší akviziční proces od prohlídky po podpis smluv: 14 měsíců
Nejrychlejší podpis rezervační smlouvy/ smlouvy budoucí kupní od podané nabídky: 2 dny 
Nejvíce prodaných domů v lokalitě: Královské Vinohrady Praha 2 ( 8 domů)
Nejdelší prohlídka domu: 3hod.40min
Nejkratší prohlídka a dohoda o koupi: 15min
Průměrná cena nemovitosti v roce 2018: 65-90tis.Kč/m2
Průměrná cena nemovitosti 2024 85-130tis.Kč/m2

Činžovní domy v Praze jsou velmi specifický investiční segment, ve kterém se na pražském realitním trhu jako jedni z velmi mála obratně orientujeme, a kterému v rámci naší zprostředkovatelské činnosti dominujeme. Naše výhradní zaměření nám dává v mnoha směrech výhodu a silnou pozici, ze které mohou čerpat nejen investoři, ale především i majitelé domů se zájmem o profesionální zprostředkování prodeje svých nemovitostí.

Nejvíce úspěšných projektů, které jsme klientům připravili, se týkalo domů před rekonstrukcí, v atraktivních lokalitách, se zajímavým potenciálem rekonstrukce a stavebních úprav tak, aby zároveň splňovaly dnešní vysoké požadavky na moderní a pohodlné bydlení. Následný prodej nebo pronájem takto zmodernizovaných jednotek přináší investorovi velmi zajímavý profit.

Dalším příkladem jsou nabídky domů, které jsou již zrekonstruovány, zůstávají obsazeny nájemníky, a byly tak zakoupeny v rámci strategie dlouhodobé investice, kde je velmi výhodně nastaven režim pronájmu a generují zajímavý roční výnos např. realitním fondům, privátním investorům nebo se stávají velmi stabilní investiční komoditou v rámci portfolia rodinného majetku.

 Ať už je Vaše strategie a investiční záměr jakýkoliv, vězte, že umíme identifikovat nejzajímavější příležitosti na trhu, ke kterým Vás dokážeme přivést mezi prvními. Celá řada úspěšných akvizic a hlavně spokojených investorů je důkazem,  že na nákupy "činžáků" v Praze se chodí k nám.

Naše klíčové oblasti zprostředkování

Rezidenční domy

Vyhledáváme domy s dobrým potenciálem zhodnocení, především domy před kompletní rekonstrukcí se zajímavým projektem rozšíření, případně opravené a pronajaté domy s dobře nastavenými nájemními smlouvami, a to vše ve strategicky výhodných a atraktivních lokalitách.

Developerské projekty

Zajímavé developerské projekty různého objemu, na atraktivních místech po celé Praze a ve Středních Čechách. Soustředíme se výhradně na projekty bytové výstavby a rodinné domy, které jsou alespoň ve stadiu územního rozhodnutí, v ideálním případě i stavebního povolení.

Hotely

Hotely v naší nabídce jsou kategorie 4* a 5* v turisticky vyhledávaných atraktivních centrálních částech Prahy - Staré Město, Malá strana. Jedná se o zavedené a dobře fungující hotely, ale i projekty ke stavbě či rekonstrukci, případně o budovy vhodné k přestavbě na rezidenční bydlení.

Spojte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt a krátký popis toho jaký druh investiční nabídky byste od nás rádi dostali. Budeme se snažit reagovat co nejrychleji.


ČINŽOVNÍ DŮM | DEVELOPERSKÝ PROJEKT | HOTEL