Baví nás podílet se na tvorbě krásných a výjimečných projektů s přetrvávající hodnotou. Historickým rezidenčním domům pomáháme vrátit zpět život a účel noblesního bydlení a navázat tak na nejslavnější období těchto rezidencí. 


Segment investic do historických činžovních domů, je velmi specifické a mezi investory velmi žádané obchodní prostředí. Cesta k nalezení jedinečné příležitosti jde ruku v ruce s dobře zpracovanými zkušenostmi, nejvyšší mírou profesionality, dokonalým přehledem a hlubokými znalostmi trhu. Neméně důležitá je však ale schopnost se umět rychle dostat ke správným informacím. 

Málokdy stojí za velkými úspěchy jediný člověk, proto za zasádní považuji pevný kruh spolehlivých lidí nejen s vysokou mírou integrity, zkušenostmi a odbornými znalostmi, ale také vášní pro stejnou věc. Díky řadě úspěchů tak můžeme spolupracovat s těmi nejlepšími z oboru realitního práva, daní a technických specialistů, abychom klientovi vytvořili maximálně komplexní podporu při posuzování investice. 

Cílem je vždy zajistit, aby všechny výhody byly na naši straně a my se  tak dostali k těm nejlepším příležitostem dříve než ostatní. Čas je totiž element, který hraje v realitách velmi zásadní roli. Ne nadarmo se říká, že čas jsou peníze. V oboru investic do nemovitostí to platí dvojnásob. 

Věřím, že se nám získanými zkušenostmi všechny potřebné kvality a podmínky k úspěchu podařilo naplnit a dále rozvíjet tak, abychom dnes mohli s pokorou říci, že dokážeme být v tomto vzrušujícím oboru vždy o krok napřed. 

V Royal Resident jsme přesvědčeni, že vzájemná důvěra a respekt buduje kvalitní partnerství, které je klíčové pro dlouholeté úspěchy.


"I historické činžovní domy mají své neodmyslitelné charisma. Mám rád domy se zajímavými příběhy. Největší smysl a radost v práci mi pak dává vytvářet příležitosti pro jejich pokračování "


Viktor Podivínský, zakladatel a majitel Royal Resident.


K profesi realitního makléře mne přivedla vášeň pro architekturu domů, jejich historie a to zejména z přelomu 19.století, kdy podle mého názoru vznikly ty nejkrásnější příklady residenčního bydlení. Za rozhodnutí vydat se touto cestou vděčím také času, který jsem v tomto oboru strávil v jednom z nejtradičnějších trhů s nemovitostmi na světě, v Londýně. Díky "tvrdé škole" makléře, kterou jsem zde prošel se nejen vybrousily mé profesní schopnosti a předpoklady pro tuto činnost, ale hlavně se díky pokornému a ohleduplnému přístupu majitelů a investorů k ochraně mimořádné tamní architektury  rozvinul můj zájem pro rezidence s historickou hodnotou.

V Praze se snoubí celá řada nádherných architektonických slohů, nesoucí v sobě prvky baroka, rokoka a následně novorenesance, kdy se na domech začínají objevovat secesní prvky. Tady se naplno rozvinula moje velká vášeň pro domy z tohoto mimořádně tvůrčího období.  Toužil jsem spojit se s lidmi s podobným smýšlením a nadšením a začít společně objevovat investiční potenciál domů. Povedlo se. Postupem času jsem se vypracoval do silné pozice v segmentu, který nebyl v té době příliš rozšířený, ale díky vytrvalosti se dnes na nás obrací celá řada soukromých investorů, menších či větších realitních fondů a developerů kteří se zaměřují na rekonstrukce a revitalizace tohoto kdysi noblesního residenčního bydlení. 

Díky spolupráci s lidmi, kteří svou práci dělají nejen rozumem, ale i srdcem, a která dává všem smysl, jsme stáli dnes již u dlouhé řady úžasných projektů, na které jsme po právu pyšní. Fakt, že jsme lidé na správném místě dokazují i naše pokračující obchodní úspěchy a výsledky, které již přesáhly hodnotu 1,5 miliardy Kč v realizovaných akvizicích.Napište mi přímo nebo prostřednictvím formuláře

Viktor Podivínský

Real Estate Investment Advisor 

„Always a step ahead.“
viktor.podivinsky@royalresident.cz 

Vzhledem k citlivosti údajů, ochraně soukromí majitelů a především zneužívání dat ze stran jiných zprostředkovatelů zde neprezentujeme detailní informace a celou naši nabídku. V případě zájmu o doporučení  konkrétních investičních příležitostí mne kontaktujte buď přímo emailem nebo přes kontaktní formulář. Děkujeme a budeme se těšit, že spolu vytvoříme něco výjimečného.