Věřím, že být úspěšný znamená jít svou vlastní cestou a dělat věci trochu jinak než ostatní. Je klíčové mít u toho touhu se  neustále zdokonalovat a posouvat. Specializujeme se proto na úzký obor v segmentu realitních investic, který je sám o sobě velmi specifický a vyžaduje komplexně vyspělý obchodní přístup, hodně pozornosti a dávku trpělivosti. Díky tomu umíme být často o důležitý  krok napřed před ostatními a dokážeme nabídnout v daném okamžiku to nejlepší.


Realitní trh v Praze, zejména v tomto segmentu, je velmi konkurenční a velmi rychle se vyvíjející prostředí. Cesta k nalezení jedinečné příležitosti jde ruku v ruce s dobře zpracovanými zkušenostmi, obětavostí, znalostí a především rychlému přístupu k informacím. 

Klíčové je dokázat rychle a správně vyhodnotit zajímavou nabídku a především  se být schopen spolehnout na vlastní úsudek při posuzování takových příležitostí. Za žádnými velkými úspěchy nestojí jediný člověk, proto za neméně důležité považuji pevný kruh spolehlivých a pracovitých lidí nejen s vysokou mírou integrity, zkušenostmi a odbornými znalostmi, ale také nadšením pro stejnou věc.

Věřím, že se nám všechny potřebné kvality a podmínky k úspěchu podařilo spojit a dále rozvíjet tak, abychom dnes mohli s pokorou říci, že dokážeme být v tomto vzrušujícím oboru vždy o krok napřed. Cílem je vždy zajistit, aby všechny výhody byly na naši straně, ze kterých mohou čerpat naši věrní klienti a dostali se tak s námi k těm nejlepším příležitostem dříve než ostatní. Čas je totiž element, který hraje v realitách velmi zásadní roli. Ne nadarmo se říká, že čas jsou peníze. V oboru investic do nemovitostí to platí dvojnásob.


"Mám rád domy se zajímavými příběhy. Smysl mé práci pak dává vytvářet příležitosti pro jejich pokračování "


Viktor Podivínský, zakladatel a majitel Royal Resident.


K profesi realitního makléře mne přivedla vášeň pro architekturu domů, a to zejména z přelomu 19.století, kdy podle mého názoru vznikly ty nejkrásnější příklady residenčního bydlení. Za rozhodnutí vydat se touto cestou vděčím také času, který jsem strávil v tomto oboru v jednom z nejtradičnějších trhů s nemovitostmi na světě, v Londýně. Díky "tvrdé škole" makléře, kterou jsem zde prošel se nejen vybrousily mé schopnosti a předpoklady pro tuto činnost, ale hlavně se díky pokornému a ohleduplnému přístupu majitelů a investorů k ochraně mimořádné tamní architektury  rozvinul můj zájem pro rezidence s historickou hodnotou.

V Praze se snoubí celá řada nádherných architektonických slohů, nesoucí v sobě prvky baroka, rokoka a následně novorenesance, kdy se na domech začínají objevovat secesní prvky. Tady se naplno rozvinula moje velká vášeň pro domy z tohoto mimořádně tvůrčího období.  Toužil jsem spojit se s lidmi s podobným smýšlením a nadšením a začít společně objevovat investiční potenciál domů. Postupem času jsem se vypracoval do silné pozice v segmentu, který nebyl v té době příliš rozšířený, ale díky vytrvalosti se dnes na nás obrací celá řada soukromých investorů, menších či větších realitních fondů a developerů kteří se zaměřují na rekonstrukce a revitalizace tohoto kdysi noblesního residenčního bydlení. Díky takové spolupráci, která dává všem smysl, jsme stáli dnes již u dlouhé řady úžasných projektů, na které jsme po právu pyšní. Fakt, že jsme lidé na správném místě dokazují i naše pokračující obchodní úspěchy a výsledky, které již přesáhly hodnotu 1,5 miliardy Kč v celkových prodejích. Napište mi přímo nebo do formuláře

Viktor Podivínský

Real Estate Investment Advisor 

„Always a step ahead.“
viktor.podivinsky@royalresident.cz 

Vzhledem k citlivosti údajů, ochraně soukromí majitelů a především zneužívání dat ze stran jiných zprostředkovatelů zde neprezentujeme detailní informace a celou naši nabídku. V případě zájmu o doporučení  konkrétních investičních příležitostí mne kontaktujte buď přímo emailem nebo přes kontaktní formulář. Děkujeme a budeme se těšit, že spolu vytvoříme něco výjimečného.