Hledáme investiční příležitosti

Pro naše klienty hledáme


Činžovní domy

Segment s největší poptávkou vůbec a omezenou nabídkou. Denně se nás investoři dotazují na nové příležitosti. Největší zájem je o domy před rekonstrukcí ale i domy opravené, které generují zajímavý výnos. Hledáme pouze domy, které mají pro investora  zajímavý ekonomický potenciál.

Developerské projekty

Pro naše přímé klienty hledáme neustále nové příležitosti v oblasti developmentu. Zajímavé developerské projekty na atraktivních místech po celé Praze a ve Středních Čechách, ať už rodinné domy, viladomy či činžovní domy, ideálně s projektem a min. s platným územním rozhodnutím.

Hotely a Retailová centra

Poptávka od našich klientů se rozšířila o hotelový segment, retailová a administrativní centra. Zájem je především o hotely v kategorii 4* a 5*, v centrální části Prahy. V komerční sféře je velký zájem o kancelářské budovy a obchodní centra s min. 6% čistého ročního výnosu.


V případě, že máte zajímavou nabídku nemovitosti, rádi se podíváme jestli by byla pro některé naše klienty vhodná. Stejně tak, v případě, že máte poptávající klienty a rádi byste získali informace k zajímavým příležitostem od nás, napište nám a specifikujte základní požadavky. Rádi navážeme nové spolupráce a budeme sdílet obchodní úspěchy s těmi, které tato práce baví, a kteří chtějí, rovněž jako my, dělat tuto práci poctivě a v zájmu nás všech.