Kupujeme činžovní domy


Zajímají nás


Domy před rekonstrukcí

Domy před kompletní nebo částečnou rekonstrukcí. DUR je výhodou, stavební povolení s nabytou právní mocí ideální, ale dokážeme si zařídit sami. Preferujeme domy, které jsou již prázdné, případně pouze smlouvy na dobu určitou bez nájemních smluv s regulovaným nájemným ( případně vyžadovaná součinnost s majitelem).

Domy po rekonstrukci s výnosem

Do fondu našich klientů nakupujeme historické bytové domy, které jsou po kompletní rekonstrukci ne starší než 10 let, s dobře nastavenými nájemními smlouvami a čistým ročním výnosem minimálně 5%. Může se jednat o domy s jedním generálním nájemníkem, který má dům v pronájmu za účelem podnikání a smlouvou ne delší než 5 let.


V rámci spolupráce s vybranými investičnímy fondy posuzujeme nabídky k nákupu do portfolia našich partnerů. Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti, nebo máte typ na zajímavý činžovní dům, budeme rádi, když se nám ozvete. Umíme velmi rychle zareagovat na zajímavé příležitosti.

Nepatříme mezi krátkodobé spekulanty na trhu. K nemovitostem přistupujeme z pohledu dlouhodobé investice a respektujeme růst její hodnoty v čase.  Díky tomu tak umíme majitelům předložit zajímavou nabídku, která na základě podrobné analýzy respektuje tržní prostředí a není devalvována přechodnými výkyvy na trhu.V rámci naši zprostředkovatelské činnosti pro naše klienty hledáme


Činžovní domy

Segment s největší poptávkou vůbec a omezenou nabídkou. Denně se nás investoři dotazují na nové příležitosti. Největší zájem je o domy před rekonstrukcí ale i domy opravené, které generují zajímavý výnos. Hledáme pouze domy, které mají pro investora  zajímavý ekonomický potenciál.

Developerské projekty

Pro naše přímé klienty hledáme neustále nové příležitosti v oblasti developmentu. Zajímavé developerské projekty na atraktivních místech po celé Praze a ve Středních Čechách, ať už rodinné domy, viladomy či činžovní domy, ideálně s projektem a min. s platným územním rozhodnutím.

Hotely a Retailová centra

Poptávka od našich klientů se rozšířila o hotelový segment, retailová a administrativní centra. Zájem je především o hotely v kategorii 4* a 5*, v centrální části Prahy. V komerční sféře je velký zájem o kancelářské budovy a obchodní centra s min. 6% čistého ročního výnosu.