Historický Odkaz

Vzácný odkaz dědictví v architektuře


Naším velkým snem a cílem i tohoto projektu je schopnost přispět k ochraně mimořádného architektonického odkazu, který nám zde velkoryse zanechaly předchozí generace.


Chceme i proto spolupracovat s takovými investory, kteří kromě promyšleného způsobu zhodnocení investice mají potřebu a hlavně schopnost takovým nemovitostem vracet jejich původní účel noblesního bydlení a citlivou rekonstrukcí na nejslavnější období těchto domů s respektem navázat.


Realitní projekt ROYAL RESIDENT má sloužit jako přehledné místo pro investory a vlastníky historických činžovních domů. Investice do residenčních domů a nemovitostí podobného charakteru je velmi specifický realitní segment s řadou nuancí, kde řada zprostředkovatelů spíše tápe, a tak věříme, že si zaslouží vlastní prostor na úrovni. I proto jsme se dali dohromady jako tým odhodlaných lidí s hlubokou znalostí, řadou let vzájemných zkušeností a velkou motivací dělat tuto práci správně a poctivě. Tato realitní platforma tak byla vytvořena proto, aby nejen my jsme měli radost z poskytnutí profesionálního prostředí, ale aby především efektivně a přehledně sloužila jako zdroj předání našich znalostí a hlavně obchodních příležitostí, které ocení velké realitní fondy, malý a střední investoři a stejně tak se vytvořila profesionální podpora vlastníkům nemovitostí.