Woodstone Rezidence - Luxusní apartmány ve Vysokých Tatrách

Woodstone

Ojedinělá investiční příležitost v turisticky nejnavštěvovanější lokalitě Vysokých Tater. 

WOODSTONE RESIDENCES se nachází v horské osadě Tatranská Štrba ve výšce 900 m n.m. v blízkosti nejvyhledávanějších zimních sportů a letních turistických středisek. Okolí nabízí také mnoho historických památek a dalších turistických atrakcí. Nejznámější a nejvyšší rekreační středisko Vysokých Tater - Štrbské Pleso (1355 m n.m.) je pouhých 10 km od bytových apartmánů. 

Jedná se o moderní čtyřpodlažní obytné budovy se dvěma vlastními garážovými místy v přízemí rezidence nebo venkovním parkovištěm pod zelenými terasami a řadou míst k odpočinku přímo v areálu projektu. Interiéry jsou řešeny nejen velkorysými prostory, ale především zpracováním ve velmi kvalitním standardu v použitých materiálech jako jsou italské dlažby a obklady či luxusní kuchyňské linky. Exkluzivitu rovněž podtrhuje fakt malého počtu apartmánů, kterých je 11, což zajišťuje dostatek soukromí a klidu svým rezidentům. 

V letní sezóně je oblíbeným výchozím bodem pro alpské tůry různých obtížností, horolezecké výstupy a různé výlety. Slavná tatranská tramvaj vás zaveze ze Štrbského Plesa do všech Tatranských osad (Staré Smokovec, Tatranska Lomnica). V zimním období je zde k dispozici hned několik lyžařských středisek, jako je Oblast snů ve Štrbském Plese, Lopušná dolina, Liptovská Teplička, Jasná v Nízkých Tatrách. Bez ohledu na roční období lze využít bazény s celoročním provozem AquaCity Poprad a Tatralandia Liptovský Mikuláš. 

Milovníci golfu si přijdou na své na novém golfovém hřišti v resortu Black Stork ve Velké Lomnici.Hlavní benefity

MEZINÁRODNÍ LETIŠTĚ POPRAD | ŽELEZNIČNÍ STANICE | ŠTRBSKÉ PLESO NA DOSAH | VYHLÁŠENÁ LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA | VODNÍ SVĚTY | GOLFOVÝ RESORT | KOMORNÍ PROJEKT DÍKY NÍZKÉMU POČTU APARTMÁNŮ | VELKORYSÉ OBYTNÉ PROSTORY | EXKLUZIVNÍ MATERIÁLY ZPRACOVÁNÍ


V číslech


Počet apartmánů 11

Počet podlaží 4

Čistá užitná plocha 2 764m2

Balkóny a terasy 920m2

Celková plocha 3 684m2

Počet parkovacích stání 24 míst

Velikost pozemku 0,43haVzdálenosti


Mezinárodní Letiště Poprad 18km

Vlakové Nádraží 800m

Štrbské Pleso 10km

Lyžařská Střediska 10-25km

Vodní Svět 18km

Golfový Resort Black Stork 27 jamek - 25kmTechnické informace


Celá budova je realizována v nejvyšší kvalitě tradičním stavebním systémem z obvodového cihlového zdiva Porotherm 30 P+D izolovaného kontaktního systému Baumit EPS 70S o tloušťce 120 mm. Stropní konstrukce je vyrobena z keramického předpětí stropního systému Porotherm s nosníky KPSN s keramickými vložkami KSV 17/45 v tloušťce 240 mm. Střechy jsou desky s izolací z minerálních desek. Střešní krytina a klempířské výrobky jsou z titanovo zinkového plechu RHEINZINK. Plnicí otvory jsou hliníkové, systém Aliplast z hliníkových profilů Imperial. Systém hromadného otevírání je posuvný se štěrbinovým mikroventilačním větráním. Vnější povrchové úpravy jsou kombinací velkoformátových žulových desek Verde Ubatuba v úpravě waterfinish a dřevěného obložení ThermoWood - severské borovice.

Podlahy a obklady jsou ve standardu italského mramoru různých typů označení, každý z apartmánů je jedinečný s použitím jiného mramoru a dlaždic. Schodiště každého bytu je realizováno v kombinaci dřeva - kovu se zasklenými zábradlími. Vytápění je nízkoteplotní podlaha UNIVENTA. Zdrojem tepla pro vytápění a TUV je samostatné tepelné čerpadlo voda - vzduch pro každou vilu zvlášť. Apartmány jsou standardně vybaveny bílou, černou sanitací a luxusními kuchyňskými linkami v různých provedeních.
CENA: 12 000 000 Eur