Srub Čelina

Srub Čelina

STYLOVÝ REKREAČNÍ SRUB


Víceúčelový srub v krásné přírodě Středočeského kraje, v blízkosti Slapské přehrady, nabízí na svém pozemku přes 6,000m2 chovný rybník a výhledy do okolních lesů z prostorné zastřešené terasy a stylové útulné ubytování.

Nemovitost je vhodná k soukromým rekreačním účelům, na dlouhodobé bydlení či jako zajímavá příležitost k podnikání pro zážitkové ubytování. 

Srub má celkovou užitnou plochu 341m2. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně, bar a prostorná stylová restaurace, která díky svému dřevěnému interiéru s designovými prvky vdechuje celému objektu pocit jedinečnosti. 

Další prostory v přízemí vybízí k vybudování sauny nebo relaxačního wellness. 

V prvním patře, které má dva praktické samostatné vchody, jsou k dispozici 3 útulně vybavené pokoje s vlastními koupelnami a 1 dvou pokojový apartmán, rovněž s vlastním sociálním zařízením. 

Srub byl pečlivě zrekonstruován a zařízen v dřevěném dekoru a designovými prvky tak, aby vše zapadlo do zdejšího klidného okolí. V blízkosti se nachází oblíbené vodní nádrž Slapy s širokou nabídkou vodních sportů. 

V samotném okolí obce Čelina naleznete řadu možností k turistických aktivitám. Nedaleko se nachází známá turistická trasa Údolí Svatojánských proudů. 

Pro milovníky "zelené hry" pak oblíbené golfové hřiště Golf Park Slapy Svatý Jan. 


Srub Čelina představuje unikátní zázemí pro relaxaci, kde vás bude pobyt od samého začáktu prostě bavit.  


Pozemek 6.000m2
Užitná plocha 341m2
5 pokojů
Restaurace
Chovný rybník
Velká terasa


Vodní nádrž Slapy - Skalice centrum vodních sportů  14km
Golfové hřiště Svatý Jan 13km
Údolí Svatojánských proudů 18km 

Vzdálenost do Prahy 48km                         V případě zájmu nás kontaktujte

+420 731 401 434

viktor.podivinsky@royalresident.cz