Romantický byt 5+1, 143m2. Bretfeldský palác.  Praha 1 Malá Strana

Nerudova

Mimořádná příležitost ke koupi prostorného a romantického bytu v historickém paláci z 18stol. Tento unikátní byt se nachází v původně barokním paláci s rokokovými prvky v horní části Nerudovy ulice. Svého času místo setkávání tehdejšího kulturního života, kde se pořádaly plesy a koncerty, a kde podle dochovaných rukopisů patřili mezi četné hosty např. W.A.Mozart nebo G.J. Casanova.

Nyní klasicistní stavba v sobě ukrývá krásný byt 5+1, s prostornou halou, kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem orientované do ulice Nerudova, dále dvě ložnice s výhledem na Petřín, dětskou hernu, dvě koupelny a samostatnou toaletu. Celý prostor lze rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky. Unikátnost tohoto prostoru podtrhují zdobně malované stropy v jídelně a kuchyni nebo fresky v hlavní ložnici. V obývacím pokoji je funkční krb, který spolehlivě dotvoří romantickou atmosféru tohoto místa.

V bytě jsou použity velmi kvalitní materiály jako masivní podlahy, designové železné vstupní dveře, kvalitně vybavená kuchyně, dřevěná okna, funknčí krb. K dalším historickým prvkům patří plastiky Ignáce Františka Platzera na schodišti, včetně reliéfu Sv. Mikuláše na průčelí domu.

Interér bytu má celkem 143m2 ( dvě bytové jendotky, 113m2 + 30m2). K bytu náleží podíl na nebytových prostorech, půdě a dvoru. K bytu nálží sklep.

Samostné místo vybízí k toulkám Malostranskými uličkami, jen kousek od královských zahrad, Petřínských sadů, kouzelných zákoutí Kampy a Čertovky, s řadou stylových kaváren a restaurací. Pár minut od domu zastávka tramvaje, dvě minuty jízdy k zastávce metra.

Cena: 32.000.000Kč