„As close to perfection as it gets“

Na Spojce 2

PURITY | FUNCTIONALITY | TIMELESSNESS

Citlivě probíhající rekonstrukce secesního domu z 19stol. usiluje o probuzení tehdejší slávy budovy, která svou nadčasovostí a čistými liniemi interiérů posunuje vnímání luxusu a kvality bydlení o několik řádů výše. Cílem je tak vytvořit mimořádné místo pro život v samém srdci Vršovic. 

Projdětě si fotogalerii vizualizací interiéru


V historických lokalitách je jen velmi málo rezidenčních projektů, které se zabývají citlivou rekonstrukcí domů. Byty v projektu Na Spojce 2 patří k výjimečným příležitosti jak získat zcela mimořádný prostor k životu. 


Noblesní architektura v kombinaci s promyšleným vysokým standardem vybavení, precizní rekonstrukcí spolu s nadčasovým designem vytváří neopakovatelný pocit domova. 


Vršovice patří ke špičce pokud jde o kvalitu života v Praze díky rozsáhlé vybavenosti okolí a kvalitního prostředí kde se nachází krásné parky vybízející ke sportování či odpočinku s přáteli. K tomu samozřejmě nechybí základní zázemí jako jsou školy, školky, lékárny, pošta, nemocnice. 


Vršovice se rovněž díky velké oblíbenosti mezi např. Francouzi, Italy či Angličany těší řadě trendy kaváren, restaurací a jiných gurmánských podniků. Neméně důležitým faktorem je rovněž velmi pohodlná dostupnost centra města díky pohodlné dopravní infrastruktuře.


 

Standardy


Všechny nabízené byty vynikají vysokým standardem, který zahrnuje funkční provedení vnitřních instalací, dřevěné podlahy, kvalitní sanitu, osvětlení, rozvody, topení a další.

V případě zájmu se postaráme o dodání kuchyňské linky a vestavěných skříní, které je možné objednat nad rámec ceníkové ceny.


The Quintesence of Home

Vršovice - Praha 10

Kontaktujte nás

info@royalresident.cz

nebo

vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám obratem ozveme.