„As close to perfection as it gets“

Mánesova86

PURITY | FUNCTIONALITY | TIMELESSNESS

Citlivě probíhající rekonstrukce secesního domu z 19stol. se snaží probudit tehdejší slávu budovy, která svou nadčasovostí a čistými liniemi interiérů posunuje vnímání luxusu a kvality bydlení o několik řádů výše. Cílem je tak vytvořit mimořádné místo pro život v samém srdci Královských Vinohrad.

Projdětě si fotogalerii vizualizací interiéru


V historických lokalitách je jen velmi málo rezidenčních projektů, které se zabývají citlivou rekonstrukcí domů. Mánesova 86 patří k výjimečným příležitostem jak získat zcela mimořádný prostor k životu. 


Noblesní architektura v kombinaci s promyšleným vysokým standardem vybavení spolu s nadčasovým designem vytváří neopakovatelný pocit domova. 


Královské Vinohrady patří ke špičce pokud jde o kvalitu života v Praze díky rozsáhlé vybavenosti okolí a kvalitního prostředí kde se nachází krásné parky vybízející ke sportování či odpočinku s přáteli. K tomu samozřejmě nechybí základní zázemí jako jsou školy, školky, lékárny, pošta, nemocnice. Milovníci umění ocení Vinohradské divadlo, galerie či knihovny. 


Vinohrady rovněž díky velké oblíbenosti mezi např. Francouzi, Italy či Angličany daly vzniknout řadě trendy kaváren, restaurací a jiných gurmánských podniků. Neméně důležitým faktorem je rovněž velmi pohodlná dostupnost centra města díky husté síti tramvají a metra. 


 

Standardy


Všechny nabízené byty vynikají vysokým standardem, který zahrnuje funkční provedení vnitřních instalací, dřevěné podlahy, kvalitní sanitu, osvětlení, rozvody, topení a další.

V případě zájmu se postaráme o dodání kuchyňské linky a vestavěných skříní, které je možné objednat nad rámec ceníkové ceny.

Nabídka bytů

2+kk - 4+kk | 55,3m2 - 147,4m2 | 

Kontaktujte nás

info@royalresident.cz

nebo

vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám obratem ozveme.