„As close to perfection as it gets“

Hradešínská 9

The Quintessence of Grandness

Citlivě a velmi nákladně zrekonstruovaná secesní vila z počátku  19stol., která se nachází v jedné z nejprestižnějších vilových čtvrtí v Praze, na Královských Vinohradech. Cílem rekonstrukce bylo navázat na tehdejší slávu a velkolepost vily, kterou nemovitosti vtisknul její tehdedjší majitel, významný profesor ČVUT  a vědec Viktor Felber. Vila svou noblesní nadčasovostí a čistými liniemi interiérů posunuje vnímání luxusu a kvality bydlení o několik řádů výše. Díky použití vyspělých moderních technologií, včetně chytré domácnosti,  splňuje toto sídlo zároveň i nejvyšší nároky na luxusní a pohodlné místo pro život v 21.století.

Projdětě si fotogaleriiSpecifikace domu:


PODLAHOVÁ PLOCHA 766 m2 | PLOCHA POZEMKU  1 538 m2 | PODLAŽÍ  + 4 NP 
LOŽNICE  4—5  | KOUPELNY 5  | PRACOVNY 2—3 | BALKON  4× | VÝTAH 
BAZÉN  | KLIMATIZACE  | CHYTRÁ DOMÁCNOST | CHLAZENÉ STROPY
GARÁŽ  3 VOZY  | VZROSTLÁ UDRŽOVANÁ ZAHRADA | REKONSTRUKCE 2019 


Vila v Hradešínské ulici patří k výjimečným příležitostem jak získat zcela mimořádný prostor k životu. 


Honosně pojatá architektura, která v kombinaci s promyšleným vysokým standardem moderního vybavení, precizní rekonstrukcí a velkolepě pojatou elegancí a noblesou vytváří mimořádný pocit domova. 


Královské Vinohrady patří historicky k naprosté špičce pokud jde o kvalitu života a bydlení v Praze. Rozsáhlá vybavenost okolí, obklopeno krásnými parky vybízející ke sportování či odpočinku s přáteli. K tomu samozřejmě nechybí základní zázemí jako jsou školy, školky, lékárny, pošta, nemocnice.


Okolí Hradešínské ulice je známo historickými domy a honosnými vilami z přelomu 19stol. se všudypřítomným odkazem na tehdejši aristokracii. Místo se také těší bohaté přítomnosti skvělých kaváren a restaurací, farmářských trhů a v Praze velmi vyhledávaných například řemeslných pekáren. 

Technické vybavení vily


Sídlo v Hradešinské ulici vyniká vysokým standardem, který zahrnuje funkční provedení vnitřních instalací, kvalitní podlahy z masivu, kvalitní sanitu, osvětlení, rozvody, topení a další.Vila prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2019 v nejvyšším standardu.

Technické prvky zahrnují chytrou domácnost AMX s možností ovládání z telefonu či tabletu, chlazené stropy, rekuperace s vlhčením vzduchu nebo vyhřívané podlahy. K zařízení vily patří i na míru navržené vestavěné skříně, masivní podlahy, 3 plynové krby a 1 krb na dřevo.

V horní části zahrady je díky speciální krytině k celoročnímu využití bazén swimspa, od specializavné společnosti usspa,   dále samostatná vířivka a k posezení vyhřívaná uzavíratelná pergola s kuchyní a ohništěm.

Půdorysy ke ztažení zde:Kontaktujte nás

info@royalresident.cz

nebo

vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám obratem ozveme.